D-LIGA
Fontanafredda - Kras Repen 3:1 (2:0)
Strelec za Kras: Kneževič v 48. min.
Kras: Mosetti Casaretto, Boškovič, Slavec, Rondinelli, Cvijanovič (Tawgui), Delnero, Maio (Ranič), Babičev, Kneževič, Rabbeni (Grujić), Corvaglia. Trener: Žlogar.
Kras je v Fontanafreddi izgubil pomembno tekmo v boju za obstanek. Furlanska ekipa, ki je v lanski sezoni igrala s Krasom v elitni ligi (in osvojila prvo mesto), je bila tokrat bolj konkretna. »Nič boljša, ampak bolj prepričana v zmago,« je dejal spremljevalec Krasa Tullio Simeoni. Gostitelji so v prvem polčasu dejansko izkoristili obe priložnosti za gol: prvič so okrog 25. minute zadeli po uspešno izvedeni akciji, drugič pa so bili natančni s prostega strela (okrog 18 metrov) v 35. minuti.
Kras je drugi polčas začel nekoliko bolj obetavno. V uvodnih minutah je kapetan Kneževič poskrbel, da je lahko Kras še v igri vsaj za točko. In res, v drugem delu, vsaj prvih 25 minut, je Kras diktiral tempo igre in igral vse bolj napadalno. Napadi pa so bili jalovi. Okrog pol ure pa je Fontanafredda izkoristila napako Krasove zvezne linije in še tretjič kaznovala vratarja Mosettija. S tem je bilo tudi tekme konec.
Kras bo v prihodnjem krogu v Repnu gostil zadnjeuvrščeni Mori. »Zmaga bo imperativ. Porabili smo oba bonusa. Zdaj bo treba začeti zmagovati. Pred tem pa se moramo znova zbrati in se reorganizirati,« je še dodal Simeoni.
Ostali izidi 26.kroga: Arzignano - Legnago 1:1, Giorgione - Clodiense 0:0, Belluno - Dro 1:1, Mezzocorona - Sacilese 0:4, Mori - Alto Vicentino 0:3, Tamai - Union Ripa 0:1, Triestina - Padova 1:3, Union Pro - Montebelluna 3:1.
Vrstni red: Padova 63, Alto Vicentino 55, Sacilese 49, Belluno 47, Clodiense 45, Aryignano 39, Union Pro 39, Montebelluna 36, Union Ripa 35, Fontanafredda 34, Tamai 31, Legnago 30, Giorgione 30, Dro 26, Triestina 25, Kras 25, Mezzocorona 12, Mori 11.
Prihodnji krog: Kras - Mori, Montebelluna - Triestina, Padova - Giorgione, Alto Vicentino - Tamai, Clodiense - Belluno, Dro - Arzignano, Legnago - Mezzocorona, Sacilese - Fontanafredda, Union Ripa - Union Pro.

ELITNA LIGA
Vesna - Sanvitese 1:0

Ostali izidi ekip naših društev, 1. AL: Primorec - Isonzo 2:1, Sovodnje so bile proste; 2. AL: Aurisina - Zarja ob 17.30, Campanelle - Mladost 0:3, Primorje - Audax 1:2 (Pizzullo je zgrešil 11-m); 3. AL: Gaja - Strassoldo 2:0.

ODBOJKA
MOŠKA B2-LIGA
Sloga Tabor Televita - Carbonera 3:0 (25:19, 25:20, 25:19)
Sloga Tabor: Cettolo 13, Ivanović 16, Jerončič 4, Kante 11, A. Peterlin 7, Princi 1, Privileggi (L), Bolognesi, Iaccarino, Sirch, M. Peterlin.
Sloga Tabor je brez težav opravila s požrtvovalnim nasprotnikom, ki pa je precej več grešil. Trener Jerončoič se je odločil za drugačno postavo od zadnje na tekmi proti Trevisu. Sam je na centru zamenjal Sircha, Ambrož Peterlin pa je po dolgem času spet igral na krilu namesto Bolognesija.