22. mar. 2018 | 23:09

Primorje - Costalunga 2:0 (2:0)
Strelca: 5. Semani, 21. Casseler
Primorje: Gita, Pacherini, Cerar, Gerbini, Miot, Tomizza, Lombardi (89. Tonini), Semani (89. Rudes), Sain (54. Metullio), Casseler (89. Herlinger), Millo (69. Loperfido). Trener: Riccardo Allegretti.
Dobrih dvajset minut je Primorju zadoščalo, da odpravi tržaško Costalungo, ki sicer zaseda sredino lestvice skupine B promocijske lige. Ekipa proseškega društva pa se je po sinočnji zmagi v zaostalem srečanju povzpelo na samo točko zaostanka od drugouvrščene gradiške ekipe ISM Gradisca. »Zadovoljen sem s pravim pristopom vseh fantov. V zadnjih krogih igramo vse bolj prepričljivo. Upam, da bomo tako nadaljevali vse do konca sezone,« je pozitivno ocenil nastop trener Primorja Riccardo Allegretti. Primorje je na domači Rouni povedlo že po petih minutah, ko je Semani z glavo preusmeril v gol Millov predložek. z leve strani. Četrt ure kasneje je bilo že 2:0. Mrežo vratarja Costalunge Zetta, ki je moral v drugem polčasu zapustiti igrišče zaradi poškodbe po dvoboju s Sainom, je zatresel Casseler. Slednji je bil najbolj spreten po podaji s prostega strela Lombardija.