Iskanje

Goričan Michele Godino do četrtfinala na ZOI

15. feb. 2018 | 9:40
Dark Theme

Deskar na snegu Michele Godino, ki je prvi Goričan v zgodovini zimskih olimpijskih iger, je bil izločen v četrtfinalu preizkušnje v deskarskem krosu. V kvalifikacijah je Godino zagrešil nekaj napak in se uvrstil na 38. in 28. mesto. Za boljši nastop je poskrbel v osmini finala, tako da se je uvrstil v četrtfinale. Preizkušnjo je zaključil na šestem mestu in izpadel, potem ko je bil pred začetkom zadnjega dela proge na tretjem mestu, kar bi mu omogočilo uvrstitev v polfinale. Žal pa mu je bil usoden padec med predzadnjim skokom pred ciljem. Michele Godino je tako zaključil svoje prve olimpijske igre na 23. mestu. Zlato odličje je osvojil Francoz Pierre Vaultier, drugi je bil Avstralec Jarryd Hughes, tretji pa Španec Regino Hernandez.