Prva kolajna za Italijo je južnotirolska

Italija je osvojila prvo kolajno na letošnjih Zimskih olimpijskih igrah v Pjongčangu.

A

nedelja, 11. februarja 2018 | 15:41

Južnotirolski »azzurro« Dominik Windisch (AP)

Nemški biatlonec Arnd Peiffer je na olimpijskih igrah v Pjongčangu osvojil zlato medaljo v sprintu. Peiffer je bil eden redkih biatloncev z desetimi zadetimi streli, enak strelski dosežek je uspel tudi drugouvrščenemu Čehu Michalu Krčmarju, ki pa je bil v teku počasnejši za 4,4 sekunde. Najboljši Slovenec je bil Jakov Fak na 23. mestu. Bron je osvojil Južni Tirolec v dresu »azzurrov« Dominik Windisch, ki je ob enem zgrešenem strelu zaostal 7,7 sekunde.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Ali bodo v Italiji uspeli sestaviti novo vlado?

ostale novice

Triestina naj bi snubila Zemana

Češki trener na klopi tržaškega kluba v C-ligi?

15. maja 2018 | 09:35

Predsednik Kocman: »Težka sezona, hvala navijačem«

Predsednik Krasa Goran Kocman se je po nedeljski zmagi v Korenu oddahnil

15. maja 2018 | 13:30

Andrea Mura se bori za napredovanje v A2-ligo

Slovenski trener miljskega Intercluba se je uvrstil v finale ženske košarkarske B-lige

15. maja 2018 | 12:27

Jahalno-atletski Športel

Gostje predstavnika JD Dolga Krona in predstavnici AK BorKlikni in oglej si oddajo

15. maja 2018 | 10:02

Športna priloga: danes v časopisu ...