Prva kolajna za Italijo je južnotirolska

Italija je osvojila prvo kolajno na letošnjih Zimskih olimpijskih igrah v Pjongčangu.

A

nedelja, 11. februarja 2018 | 15:41

Južnotirolski »azzurro« Dominik Windisch (AP)

Nemški biatlonec Arnd Peiffer je na olimpijskih igrah v Pjongčangu osvojil zlato medaljo v sprintu. Peiffer je bil eden redkih biatloncev z desetimi zadetimi streli, enak strelski dosežek je uspel tudi drugouvrščenemu Čehu Michalu Krčmarju, ki pa je bil v teku počasnejši za 4,4 sekunde. Najboljši Slovenec je bil Jakov Fak na 23. mestu. Bron je osvojil Južni Tirolec v dresu »azzurrov« Dominik Windisch, ki je ob enem zgrešenem strelu zaostal 7,7 sekunde.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Sveti Valentin je po starem ljudskem izročilu prvi pomladin. V kolikšni meri se veselite, da se pomlad približuje?

ostale novice

Slovenija proti Norveški za četrtfinale

Reprezentanci se bosta na hokejskem turnirju spopadli jutri (v torek) ob 8.40

19. februarja 2018 | 18:44

Športna priloga: jutri v časopisu

V Primorskem dnevniku o domačem in mednarodnem športu ter o zimskih olimpijskih igrah

19. februarja 2018 | 18:04

Mija Ukmar najboljša

Karateistka zgoniškega kluba Shinkai karate 17-letna Mija Ukmar je v Parmi pometla z vso konkurenco.

20. februarja 2018 | 07:53

Goran Dragić zmagal tudi med zvezdami

Slovenski košarkar je bil z ekipo LeBrona Jamesa uspešen na 67. tekmi zvezd severnoameriške poklicne lige NBA

19. februarja 2018 | 09:25

Koprski Sixt Primorska slovenski košarkarski pokalni zmagovalec

V finalu v ljubljanskem Tivoliju so košarkarji Sixt Primorske premagali Šenčur Gorenjsko s 83:63

18. februarja 2018 | 18:45

Fak dolgo v igri za kolajne, naposled pa deseti

Zlato kolajno na biatlonski olimpijski tekmi na 15 km s skupinskim startom je osvojil Martin Fourcade

18. februarja 2018 | 13:09

Športna nedelja: na Opčinah padel Jesolo, v Repnu pa Motta

Na nogometnih igriščih sta Kras in Vesna doživela nova poraza, zaradi močne burje so prestavili tekme promocijske lige Primorja, Juventine in Sisitane Sesljana

18. februarja 2018 | 20:11