Športna sobota: poraz Jadrana, dragocena točka za Slogo Tabor Televita

Prva zmaga Olympie, med moškimi odbojkarji uspešna tudi Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo in Val

A

sobota, 28. oktobra 2017 | 22:30

Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo danes bo igral v Repnu (FOTODAMJ@N)

KOŠARKA
DRŽAVNA C-LIGA GOLD
Jesolo - Jadran Ispem 72:63 (13:10, 30:31, 50:49)
Jadran: M. Batich 10 (1:6, 3:8, 1:7), De Petris 7 (1:2, 3:6, -), Malalan 10 (0:4, 5:7, -), Daneu 9 (1:2, 4:7, 0:2), Ban 12 (5:6, 2:6, 1:2), Zidarič 6 (-, -, 2:3), Ridolfi 4 (0:1, 2:8, 0:1), Cettolo 5 (-, 1:1, 1:2), Laurencic, Terčon in Ferfolja nv. Trener: Dean Oberdan. Skoki: 29 (17 + 12); podaje: 14; izgubljene žoge: 12; pridobljene: 7. SON: 21. PON: Malalan.

DEŽELNA C-LIGA SILVER
Spilimbergo – Bor Radenska 88:71 (30:26, 48:45, 71:54)
Bor: Oblak 0 (-, -, -), Basile 4 (-, 2:3, -), Tomadin 3 (1:1, 1:4, 0:1), Škerl 10 (1:1, 0:1, 3:6), Scocchi 7 (-, 2:5, 1:3), Moschioni 21 (3:5, 4:8, 4:10), Devcich 2 (-, 1:1, -), D. Batich 16 (3:6, 5:13, 1:4), Doz 8 (-, 4:5, -), Cappellini nv. Trener: Marko Švab.

D-LIGA
Kontovel - Interclub 74:56 74:56 (21:16, 34:25, 52:41)
Kontovel: Perčič 7 (-, 2:3, 1:3), Bufon (-, -, 0:2), S. Regent 5 (1:2, 2:4, 0:1), Sossi 7 (1:6, 3:7, -), G. Regent 4 (-, 2:4, 0:1), Mattiassich 2 (-, 1:3, 0:3), Zaccaria 17 (1:1, 8:10, -), Starc 12 (2:4, 5:9, 0:3), Lisjak 17 (6:8, 4:9, 1:4), Emili 3 (1:1, 1:2, -), Zgur nv, Rudes. Trener: Boban Popovič.

Breg Mediachem - Grado 72:43 (6:8, 27:18, 50:30)
Breg: I. Gregori 5 (1:2, 2:5, 0:1), Zobec 6 (-, 3:4, -), Pigato 1 (1:2, 0:2, -), P. Zettin nv, L. Gregori 11 (1:3, 5:9, 0:3), Spolaore 10 (4:4, 3:14, 0:4), Giuliani 5 (1:2, 2:2, 0:1), D. Zettin 3 (-, 0:1, 1:1), Crismani 10 (0:2, 5:8, 0:4), Gelleni 5 (1:2, 2:9, -), Crotta 16 (0:2, 8;13, -). Trener: Miroslav Jurić.

ODBOJKA
MOŠKA B-LIGA
Motta - Sloga Tabor Televita 3:2 (25:20, 23:25, 27:29, 25:16, 15:8)
Sloga Tabor Televita: Biribanti 28, Bolognesi 14, Cettolo 9, Ivanović 12, Kante 7, Princi 2, Agnello (L1), S. Čavdek (L2), Antoni, D'Orlando 3, Iaccarino, Rimbaldo 0, Umek 0, Vattovaz. Trener: Gregor Jerončič.

MOŠKA C-LIGA
Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo - Volley Club TS 3:1 (21:25, 25:18, 25:15, 25:14)
Coselli Sloga Tabor: Braico 9, Caratozzolo 11, De Luisa (L2), Milič (L1), Pagliaro 1, Peterlin 10, Sirch 14, Sterle 0, Sutter 0, Trento 20. Trener: Ambrož Peterlin.

Ausa Pav - Olympia 2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 24:26, 11:15)
Olympia: Vogric 5, S. Komjanc 11, Pahor 17, Princi 22, Cobello 3, Vizin 8, Lupoli, Waschl 1, Cotič 1, A. Čavdek (L1), Plesničar (L2), Corsi in Bensa nv. Trener: Robert Makuc.

ŽENSKA D-LIGA
Zalet - Eurovolleyschool 3:0 (25:7, 25:6, 25:5)
Zalet: Vattovaz 4, Feri 11, Colsani 11, Spanio 7, Ferfoglia 12, Kovačič 13, Breganti 1. Trener: Edi Bosich.

Volley Club - Mavrica Arcobaleno 3:0 (25:15, 25:20, 25:11)
Mavrica: I. Petruz, Borsi 4, Paulin 0, Cotič 4, Deiuri 1, Malic 1, Scocco 2, J. Petruz 2, Doria 0, De Filpo (L1), Leopuscech (L2). Trener: Zoran Jerončič.

MOŠKA D-LIGA
Val - Il Pozzo 3:0 (25:19, 25:13, 30:28)

Val: Manfreda 9, Juren 11, Hlede 4, M. Persoglia 8, P. Persoglia 3, Černic 7, I. Devetak 1, Bensa 1, Zorgniotti 3, M. Devetak 2, Gatta 3, Frandolič (L1), Margarito (L2). Trener: David Corva.

1. ŽENSKA DIVIZIJA
Turriaco - Zalet Sokol 1:3 (23:25, 25:17, 13:25, 17:25)
Zalet Sokol: Martincich 2, Daneu 3, Simeoni 10, Rauber 24, Moro 6, Milič 4, Pertot 8, Valič 7, De Walderstein (L), Kralj, Štoka.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Kako se pripravljaš na letošnji pust?

ostale novice

Slovenski rokometaši ostajajo v Zagrebu

Izbrano vrsto čaka danes ob 20.30 zadnje srečanje skupinskega dela proti Črni gori

17. januarja 2018 | 16:28

»Kickboxing zahteva fizično pripravljenost in umsko ravnovesje«

Pogovor z goriškim kickboksarjem Yaom Agbetiafo

16. januarja 2018 | 18:55

Nogovoriški avtobus tržaške Alme po Gorici

Za prevoz košarkarjev kluba v A2-ligi skrbi podjetje Avrigo

17. januarja 2018 | 10:36

V Sežani se bo v soboto poslovil Primož Brezec

Košarkar bo po uspešni karieri obesil copate na klin

17. januarja 2018 | 12:41

Športel s trenerji iz matice in ...

V koprskem studiu športni delavci, ki so se preselili v naše kraje in pomagajo slovenskim društvom v ItalijiKlikni in oglej si oddajo

15. januarja 2018 | 21:21

Športna nedelja: Bor povozil Feletto; poraza Jadrana in Sloge Tabor

Primorec je na zaostali tekmi nogometne 1. amaterske lige izgubil proti Chiarboli Ponziani, Zalet pa je v ženski odbojkarski D-ligi slavil v Červinjanu

14. januarja 2018 | 21:55

Košarkarski derbi: Breg plenil na Rouni

V telovadnici na Rouni sta Kontovel in moštvo iz Doline zaključila prvo polovico rednega dela D-lige

13. januarja 2018 | 19:37