Katja Milič (ŠK Kras) državna prvakinja

Včerajšnji finale ženskega namiznoteniškega državnega prvenstva v 2. kategoriji v Terniju je bil slovenski.

petek, 16. junija 2017 | 20:34

Namiznoteniška igralka ŠK Kras Katja Milič (Fotodamj@n)

V boju za zlato kolajno sta se pomerili soigralki pri zgoniškem ŠK Kras in prijateljici Katja Milič in Eva Carli. Najžlahtnejšo kolajno je odnesla domov Katja Milič, ki je Carlijevo po izenačenem dvoboju premagala s 3:2 (5:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:1). Pot Martine Milič se je zaključila v osmini finala, v katerem je izgubila proti naturalizirani Kitajki Le Thi Hong Loan. Ana Bržan (Vallecamonica) pa je izpadla v šestnajstini finala. V ženskih dvojicah so vse tri krasovke izpadle v četrtfinalu. Katja Milič je v mešanih dvojicah (skupaj z Fataiem Adeyemom) osvojila bronasto kolajno. ŠK Kras je tako na državnem prvenstvu v Terniju odnesel domov kar pet zlatih kolajn. Poleg Katje Milič je preostale štiri osvojila pri veteranih Sonja Milič.

Več v tiskani izdaji Primorskega dnevnika

Copyright 2017 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Okoliščine smrti Giulia Regenija še niso razčiščene, po pisanju New York Timesa pa naj bi bile za umor odgovorne egiptovske tajne službe. Ali je prav, da se italijanski veleposlanik vrne v Kairo?

ostale novice

Zgodovinska slovenska zmaga na Touru

Po begu Primož Roglič najboljši na kraljevski 17. etapi francoske pentlje

19. julija 2017 | 17:19

Katrin Don bo trenirala v Sloveniji

Za prehod v slovensko ekipo SK Novinar se je tekmovalka SK Brdine odločila zaradi študijskih razlogov

19. julija 2017 | 11:15