Katja Milič (ŠK Kras) državna prvakinja

Včerajšnji finale ženskega namiznoteniškega državnega prvenstva v 2. kategoriji v Terniju je bil slovenski.

A

petek, 16. junija 2017 | 20:34

Namiznoteniška igralka ŠK Kras Katja Milič (Fotodamj@n)

V boju za zlato kolajno sta se pomerili soigralki pri zgoniškem ŠK Kras in prijateljici Katja Milič in Eva Carli. Najžlahtnejšo kolajno je odnesla domov Katja Milič, ki je Carlijevo po izenačenem dvoboju premagala s 3:2 (5:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:1). Pot Martine Milič se je zaključila v osmini finala, v katerem je izgubila proti naturalizirani Kitajki Le Thi Hong Loan. Ana Bržan (Vallecamonica) pa je izpadla v šestnajstini finala. V ženskih dvojicah so vse tri krasovke izpadle v četrtfinalu. Katja Milič je v mešanih dvojicah (skupaj z Fataiem Adeyemom) osvojila bronasto kolajno. ŠK Kras je tako na državnem prvenstvu v Terniju odnesel domov kar pet zlatih kolajn. Poleg Katje Milič je preostale štiri osvojila pri veteranih Sonja Milič.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Ali bodo v Italiji uspeli sestaviti novo vlado?

ostale novice

Škodo v Štandrežu bo plačala Pro Gorizia

Navijači so med goriškim nogometnim derbijem poškodovali mrežo, ki loči igrišče od tribune.

13. aprila 2018 | 13:03

Športna sobota: trije derbiji, pa tudi Bor in odbojka

Padle bodo že nove odločitve.

14. aprila 2018 | 08:46

»Pokazali smo, kaj zmoremo«

Patrik Kojanec pred današnjim derbijem ob 18. uri med Kontovelom in Sokolom na Rouni

14. aprila 2018 | 11:01

»Sami smo zapravili štiri točke«

Peter Lisjak pred današnjim derbijem ob 18. uri med Kontovelom in Sokolom na Rouni

14. aprila 2018 | 10:01

Dragić proti Belinelliju

V prvem krogu končnice košarkarske lige NBA

12. aprila 2018 | 10:01

Usoden je bil zastoj srca med dirko

Obdukcija je razkrila vzrok smrti nesrečnega belgijskega kolesarja Michela Goolaertsa

12. aprila 2018 | 13:45

Reorganizacija in jezik

Pa še ... izbire, kakovost kadrov, odločitve, vrhunski rezultati, multikulturnost.

11. aprila 2018 | 07:41