Športna sobota: Breg desetič, Olympia OK, Sloga Tabor se je borila

V odbojkarski B-ligi se je Sloga Tabor Televita (brez Biribantija) enakovredno upirala vodilni Prati, ki je na koncu zmagala.

A

sobota, 14. januarja 2017 | 23:30

Odbojkarji Olympie (moška C-liga) (FOTODAMJ@N)

KOŠARKA
DEŽELNA C-LIGA SILVER
Breg Mediachem - Virtus Feletto 86:64 (18:15, 43:28, 65:42)
Breg: Carra 7 (2:3, 1:1, 1:2), I. Gregori 2 (-, 1:6, -), Zobec 4 (-, 2:3, -), Pigato 9 (1:4, 4:5, -), Schina 0 (-, 0:1, 0:2), Vecchiet 2 (2:3, 0:1, -), Spolaore 26 (3:3, 7:10, 3:6), Giuliani 1 (1:2, 0:2, -), Cigliani 4 (2:4, 1:5, 0:3), Crismani 10 (2:5, 4:7, 0:1), Gelleni 14 (-, 4:11, 2:3), Grimaldi 7 (-, 2:4, 1:1). Trener: Krašovec.
Breg je zmagal desetič zapored.

D-LIGA
Kontovel - Dinamo GO 90:75 (18:23, 53:41, 76:59)
Kontovel: Škerl 31 (3:3, 5:7, 6:11), Gantar nv, Starc 8 (2:4, 3:6, 0:2), S. Regent, Lisjak 17 (7:12, 5:13, -), Sossi 3 (3:4, 0:5, 0:1), G. Regent (0:2, 0:3, 0:1), Zoch, Daneu 26 (4:5, 8:14, 2:3), Zgur 5 (-, 1:2, 1:2), Majovski nv. Trener: Popovič.

ŽENSKA C-LIGA
Starenergy U20 - Polet 45:70 (9:24, 18:38, 39:57)
Polet: Croselli 4, Pregarc 6, Bogatec nv, Piccini 10, Kraus 23, Krečič, Gantar 12, Danev 1, Giampieretti, Stavar 2, Di Lenardo 12, Flabian. Trener: Gerjević.

ODBOJKA
MOŠKA B-LIGA
Prata - Sloga Tabor Televita 3:1 (25:19, 25:14, 24:26, 25:21)
Sloga Tabor Televita: Bolognesi 14, Cettolo 16, Ivanović 7, Kante 25, Katalan 4, Princi 4, Privileggi (L), Iaccarino 0, Juren 0, Rigonat. Trener: Jasmin Čuturić.

ŽENSKA C-LIGA
Trivignano - Zalet 3:1 (27:29, 25:18, 25:14, 25:21)
Zalet: Kalin 2, Pertot 5, Kovačič 9, Zonch 9, Grgič 4, Vattovaz 3, Costantini 10, Feri 4, Vitez, Ban, Kojanec, Balzano (L). Trener: Kušar.

MOŠKA C-LIGA
Sloga Tabor - Mortegliano 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
Sloga Tabor: Braico 6, Caratozzolo 4, Jerič 5, Pagliaro 1, Rimbaldo 11, Umek 3, Pecalli (L), Sutter 0, Sterle, Tullio 6, Vattovaz 0. Trener: Danilo Berlot.

Olympia - Ausa Pav 3:1 (22:25, 25:19, 25:14, 25:17)
Olympia: Komjanc 11, Lupoli 6, Pahor 14, A. Čavdek (L1), Š. Čavdek (L2), Franzot, Waschl 2, Cotič 1, Pellis 11, Princi 11, Manfreda nv. Trener: Battisti.

Volley Club - Coselli Sloga Tabor 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
Coselli Sloga Tabor: Antoni 5, Furlanič 0, Gagliardi 3, Kante 9, Milič, Ambrož Peterlin 16, Taučer, Trento 14, De Luisa (L). Trener: Ambrož Peterlin.

ŽENSKA D-LIGA
Roveredo - Mavrica 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
Mavrica: Manià 5, Petruz 2, Winkler 8, Brumat 1, Borsi 7, Soprani 5, Scocco 1, Mattiroli 6, Zamò, Malic (L). Trener: Magajne.

MOŠKA D-LIGA
Val - Cus TS 3:0 (25:21, 25:22, 25:16)
Val: Corsi 12, R. Devetak 1, I. Devetak 3, Persoglia 14, Vizin 13, Vogric 13, Komjanc (L), Brandolin, Fajt in Bajt nv. Trener: Makuc.

Copyright 2018 © DZP doo - PRAE srl – Vse pravice pridržane

VSE ANKETE

Kdo bo zmagovalec svetovnega prvenstva v nogometu 2018?

ostale novice

Fifa bo razdelila 668 milijonov evrov

Zgolj z nastopom na mundialu bodo udeleženke bogatejše za 6,7 milijona evrov nagrade

13. junija 2018 | 13:38

Ta teden pred 10 leti (24)

V tiskani izdaji Primorskega dnevnika smo natanko pred desetimi leti objavljali ... o Jadranovem napredovanju v tedanjo košarkarsko C1-ligo

14. junija 2018 | 16:00

Tržaška Alma Arena bo po novem Allianz Dome

Košarkarski klub okrepil sodelovanje s pomembnim pokroviteljem

12. junija 2018 | 19:09

Vasko, Banjška planota in pica Žbogar

Tokrat malo drugače o izolskem jadralcu Vasiliju Žbogarju

13. junija 2018 | 11:17

Dončić potrdil udeležbo na naboru lige NBA

Zapadel je rok za odjavo

12. junija 2018 | 14:13

Prvi slovenski zlati cepin za življenjsko delo

Andrej Štremfelj bo na Poljskem prejel najprestižnejšo alpinistično priznanje

12. junija 2018 | 12:42

Tržaški vaterpolisti imajo novega trenerja

Ekipo bo v prihodnjih dveh sezonah vodil Daniele Bettini

12. junija 2018 | 10:48