DRŽAVNI POKAL - Četrtfinale (prva tekma)

Unione Sanremo - Vesna 2:2 (1:2)
Strelca: David Colja v 4., Venturini v 12., Rovella 25.; Rovella 47.
Sanremo: Geraci, Fenoglio (D. Sancinito), F. Sinisi, Bregliano, Fiuzzi, Raguseo, Capra, Campanaro, Rovella (Dalessandro), Gallo (Scalzi), Martelli. Trener: Cevoli.
Vesna: Carli, G. Kerpan, Potenza, Vatovec, Disnan, A. Kerpan, Kosmač, Stanich, D. Colja, Božičič, Venturini (Menichini). Na klopi: 12 Marković, 13 Žerjal, 14 Arduini, 15 E. Colja, 16 Muccio Crasso, 17 Sammartini, 18 Menichini. Trener: Sandrin.
Prva četrtfinalna tekma državnega pokala v Sanremu med domačo ekipo Unione Sanremo in kriško Vesno se je končala neodločeno 2:2. Vesna je, čisto nasprotno kot v Bocnu, začela sanjsko in je po 12. minutah že vodila z 2:0. Najprej je v polno zadel David Colja. Nato je drugi gol zadel še Venturini. Gola sta zdramila solidno ligurijsko enajsterico, ki je prevzela pobudo v roke in začela stopnjevati napade. Pred odmorom so gostitelji zmanjšali zaostanek. Takoj po prihodu s slačilnic je bilo že 2:2. V drugem delu so bili domačini boljši. Vratar Edvin Carli je moral večkrat resneje posredovati. V zadnji minuti pa ga je rešila še vratnica. Skratka: Sanremo je bil večjio del tekme boljši nasprotnik. Vesna pa je svoje adute izkoristila v uvodnem delu. Rezultat je pred povratno tekmo, ki bo v sredo, 16. marca, v Križu precej ugoden. Plavi bodo imeli rahlo prednost, saj bi v polfinale napredovali tudi z neodločenima izidoma (0:0 ali pa 1:1).

90.+3 - sodnikov trikratni žvižg. Tekma se je končala 2:2.
89. min. - vratnica Capre (Sanremo). Domača ekipa napada z vsemi silami. Vesna pa je bila v zadnjem delu tekme dvakrat nevarna z Menichinijem in Coljo.
75. min. - pobudo ima Sanremo, ki se je večkrat nevarno približal Carlijevim vratom.
47. min. - GOL Sanrema 2:2. Po dveh minutah je po podaji s kota in gneči v kazenskem prostoru zadel Rovella.

PRVI POLČAS - Odličnih prvih petnajst minut Vesne. Gostitelji so se nato zbrali in so se nato večkrat nevarno predstavili v kazenskem prostoru Vesne. Sanremo igra dobro predvsem na krilih.
44. min. - Sanremo še enkrat nevaren pred vrati Vesne. Z dobre pozicije je zgrešil Capra.
38. min. - prosti strel Božičiča je letel mimo sedmice.
28. min. - Edvin Carli ubranil nevaren strel Fiuzzija.
25. min. - GOL Sanrema 1:2. Carlija je premagal Rovella, ki je bil po podaji z desne strani hitrejši od branilca Vesne.
12. min. - GOL Vesne 0:2. Domačega vratarja je z diagonalnim strelom zadel Venturini po podaji Davida Colje, ki je pred tem prestregel žogo na sredini igrišča.
7. min. - nevarno priložnost je imel Nace Kosmač.
4. min. - GOL Vesne. V polno je zadel David Colja po predložku z leve strani Venturinija. Najprej je Coljev strel odbil branilec na črti. Nato je isti igralec potisnil žogo v mrežo.