Športna sobota: Breg začel z zmago, Polet KO

Kras Repen - Vesna 0:0 (0:0)
Kras: D'Agnolo, Simeoni, Salkič, Poiani (od 20. Carlevaris), Pahor, Spetič, Tawgui (od 87. Sgorbissa), Facchin (od 80. J. Košuta), Smrtnik, Maio, Stančič. Trener: Žlogar.
Vesna: Carli, G. Kerpan, Potenza, Avdič, Disnan, Vatovec, Kosmač (od 90. Renar), Stanic, Menichini, Božičič (od 26. Muccio Crasso), Venturini (od 80. A. Kerpan). Trener: Sandrin.
Gledalcev: skoraj 700.
V Repnu se je na slovenskem derbiju elitne lige zbralo veliko število gledalcev. Obe tribuni sta polni. Po dvajsetih minutah je moral zaradi poškodbe zapustiti igrišče Poiani, ki je utrpel močnejši udarec. Šest minut kasneje je moral zaradi poškodbe zapustiti igrišče tudi Saša Božičič. Prvi del srečanja sta torej zaznamovali poškodbi. Igra je bila vse prej kot zanimiva. Zelo taktična. Gledalci se niso zabavali. Edino resno priložnost je v prvem polčasu imel Stančič (Kras), ki je s strelom z glavo zadel prečko.
V drugem polčasu se slika na igrišču ni spremenila. Šele v 30. minuti akcija, ki je nekoliko ogrela gledalce. Stanic (Vesna) je z glavo resneje zaposlil D'Agnola, ki je žogo preusmeril v kot. Pet minut pred koncem tekme je najlepšo priložnost imel Menichini, ki pa je z ugodnega položaja streljal v vratarja D'Agnola. Vesna je ustvarila nekaj več priložnosti za gol. Tudi igra plavih je bila v drugem delu za odtenek boljša. Neodločen izid pa je pravičen.

1. AMATERSKA LIGA
Zarja - Domio 1:0 (1:0)
Strelec: Šestič v 40. min.
Zarja: Castellarin, Stolfa (46. Franco), Grizonič, Ferro, Barut, Šestič (75. Aiello), Zucchini, Roviglio, Marzini, Tarable, Cermelj (75. F. Bernobi). Trener: Vitulič.
Zarja je v Bazovici zasluženo premagala Domio. Končni izid je bil glede na ustvarjene priložnosti rdečih še pretesen.

KOŠARKA
DEŽELNA C-LIGA
Fogliano - Breg 57:70 (13:13, 34:29, 43:53)
Breg: Carra 10 (2:4, 4:12, 0:3), Mattiassich n.v., Zobec 3 (1:2, 1:1, -), Pigato 8 (1:4, 2:8, 1:1), Slavec 4 (1:2, 0:2, 1:2), Sterle 12 (2:2, 5:10, -), Vecchiet 11 (1:2, 5:6, 0:2), Semec, Spigaglia, Cigliani 20 (7:10, 2:5, 3:7), Crismani n.v., Gelleni 2 (-, 1:1, -). Trener: Krašovec.