Športna nedelja: Kras 2:2, zmaga Vesne, poraz Jadrana

Vesna - Chions 2:1 (2:0)
Strelca: Colja v 12. min., Menichini v 23.; D. Visintin v 80.
Vesna: Carli, Potenza, Muccio Crasso (od 46. Disnan), Avdić, Vatovec, Stanich, Toffoli, Colja (od 56. Puric), Kosmač, Menichini. Trener: Sandrin.
Chions: De Zorzo, Vettoretto, Pighin, Sombra, Paolucci, Visintin, Furlanetto, Edeobi (Missana), Pecile (Chiusso), Caruso (Coulibaly), Sotgia. Trener: Bernardo.
Chions spada med ožje favorite za prestop v višjo ligo. Toda po 25 minutah je bilo v Križu že 2:0 za Vesno, ki je igrala zelo dobro. Za prvi gol je poskrbel David Colja, ki je bil najvišji v kazenskem prostoru in je z glavo premagal gostujočega vratarja. Za podajo z desne strani je poskrbel Potenza. Isti igralec je podal tudi pri drugem golu, pri katerem je bil v malem kazenskem prostoru najspretnejši Christian Menichini. Tudi gostje (brez nekdanjega Krasovega napadalca Corvaglie) so bili parkrat nevarni pred vrati Edvina Carlija. Pred koncem prvega polčasa bi lahko Menichini zadel še tretjič: preigral je vratarja in nato streljal mimo vratnice.
Većji del drugega polčasa je Vesna solidno obvladala nasprotnika. Božičič in Kosmač sta bila nasjboljša na igrišču. Menichini je bil izjemno nevaren v fazi napada. Deset minut pred koncem tekme pa so gostje uspeli zmanjšati zaostanek. Po podaji s kota je bil v kazenskem prostoru najvišji kapetan Daniele Visintin (vratar Carli je slabo ocenil parabolo). Gostje so v zadnjem delu napadali, toda rezultat se do konca ni spremenil.

Lumignacco - Kras Repen 2:2 (1:0)
Strelca: Lionetti v 30. min.; Stančič (K) v 73. min.; Spetič v 76. min.
V drugem polčasu je Kras uspel izenačiti. Po sami minuti so gostitelji znova povedli. Za 2:2 je kmalu zatem poskrbel Luka Spetič. V nadallejavanju je sodnik razveljavil gol Pahorja.

1. AMATERSKA LIGA
Fogliano Turriaco - Breg 1:0
Terzo - Zarja 0:0

2. AMATERSKA LIGA
Gaja - Audax 0:3
Primorje - Villesse 3:2 (Danieli 2 in Pezzullo)

KOŠARKA
DRŽAVNA C-LIGA
Jadran - Rucker Sanve 59:74 (16:16, 32:40, 43:52)
JADRAN: M. Batich 4 (2:2, 1:2, 0:1), Ban 4 (2:4, 1:6, 0:12), Ridolfi 9 (-, 0:2, 3:6), Cettolo 2 (-, 1:2, 0:1), De Petris 14 (-, 7:11, -), Danev 5 (-, 1:2, 1:3), Rajčič 8 (-, 1:6, 2:3), D. Batich 11 (1:2, 2:5, 2:4),
Kojanec (-, 0:1, -).