D-LIGA
Kras Repen - Union Pro 1:2 (0:1)
Strelec za Kras: Rabbeni v 90. min.
Kras: Mosetti, Boškovič, Rondinelli, Cvijanovič (od 84. Gulič), Del Nero, Maio, Babičev, Kneževič, Spetič, Corvaglia (od 82. Grujić). Trener: Žlogar.
Morda so se nogometaši Krasa po zmagi v prejšnjem krogu v gosteh v Tamaiu nekoliko sprostili. Edinole tako si navijači repenskega društva razlagajo današnji domači spodrsljaj proti Unionu Pro, ki je bil soliden nasprotnik, ne pa nepremagljiv. Tudi točka bi bila tokrat dobrodošla, saj so bili nekateri izidi na drugih igriščih precej ugodni. V taboru Krasa upajo, da je bil spodrsljaj le nesrečno naključje in da bodo že v prihodnjem krogu rdeče-beli znova utirili vlak na pravo pot. Čaka jih pomembno gostovanje v Fontanafreddi, kjer je Kras v zadnjih sezonah vsakič zmagal.
Gostje so v Repnu povedli že v uvodnih minutah, kar je nekoliko zmedlo domačo ekipo. Po golu je imel najlepšo priložnost za izenačenje Rondinelli, toda njegov strel se je odbil od prečke. Do konca prvega polčasa je bila tekma precej nezanimiva. Kras ni niti enkrat resneje zaposlil nasprotnikovega vratarja. V drugem polčasu so Žlogarjevi fantje igrali bolj napadalno. V nasprotnikovem kazenskem prostoru pa niso bili učinkoviti. Gostitelje pa je po četrt ure pokopala nerodna napaka Cvijanoviča, kateremu je nasprotnikov napadalec Nobile prestregel žogo in sam pred vratarjem poslal usnje v mrežo. Tekme je bilo tedaj dejansko konec, čeprav so rdeče-beli še naprej napadali in imeli vsaj tri lepe priložnosti za gol. Gol je Kras zadel tik pred koncem srečanja. Bilo je prepozno.
Ostali izidi: Altovicentino - Montebelluna 4:1, Padova - Arzignano 0:0, Clodiense - Mezzocorona 5:1, Dro - Fontanafredda 1:0, Giorgione - Belluno 0:2, Legnago - Mori 1:0, Sacilese - Tamai 3:0, Union Ripa - Triestina 1:1.
Vrstni red: Padova 60, Altovicentino 52, Sacilese, Belluno 46, Clodiense 44, Aryignano 38, Union Pro 36, Montebelluna 36, Union Ripa 32, Tamai, Fontanafredda 31, Legnago 29, Giorgione 29, Triestina, Dro, Kras 25, Mezzocorona 12, Mori 11.
Prihodnji krog: Fontanafredda - Kras, Triestina - Padova.

ELITNA LIGA
Chions - Vesna 2:0

PROMOCIJSKA LIGA
Muggia - Juventina 0:0

1. AMATERSKA LIGA
Mariano - Primorec 0:2
Drugouvrščena Sistiana je doma izgubila proti Terzu z 0:1. Primorec je še povečal prednost (plus 6 točk).
Aquileia - Breg 1:2

2. AMATERSKA LIGA
Pro Gorizia - Primorje 1:0
Mladost - Torre 2:0

ODBOJKA
MOŠKA B2-LIGA
Sloga Tabor Televita - Volley Treviso 2:3 (25:22, 20:25, 20:25, 25:17, 10:15)
Sloga Tabor: Bolognesi 11, Cettolo 11, Ivanović 17, Kante 25, Princi 3, Sirch 10, Iaccairno 0, Jerončič 0, Privileggi 0, A. Peterlin (L), M. Peterlin.
V tekmi kroga je Sloga Tabor iztržila le točko in se še bolj oddaljila od vrha lestvice.

Povolaro - Olympia 0:3 (23:25, 15:25, 15:25)