D-LIGA
Kras Repen - Biancoscudati Padova 1:3 (0:1)

Strelci: Petrilli v 24. min., Aperi b 64., Cunico v 66. in Grujić v 92.

Kras: Budicin, Boskovič (od 75. Castellano), Slavec, Rondinelli, Božič, Gulič, Maio (od 65. min Tawgui), Grujič, Kneževič (od 78. min Caselli), Spetič, Rabbeni. Trener: Žlogar.

V Repnu si bodo srečanje 15. kroga zapomnili predvsem po množični prisotnosti navijačev gostujoče Padove in prav tako množični prisotnosti sil javnega reda. Vse skupaj pa je minilo brez izgredov. Provokacijam iz polnega sektorja gostujočih navijačev, ki so zasedli vso staro tribuno repenskega igrišča, ni nihče nasedel.
Mimo dogajanja ob igrišču je Žlogar poskrbel za solidno postavitev Krasa. Rondinelli v napadu na desnem boku in Rabbeni v vezni liniji sta solidno izpeljala njihov krstni nastop v Krasovem dresu.
Vodstvo gostov v prvem polčasu s Petrillijem, je bila prehuda kazen za Kras, ki je vse do 65. min drugega polčasa dobro upravljal žogo in gradil dopadljivo igro, ki pa ni prodrla v kazenski prostor.
Gostje pa so že visok ritem igre pohitrili po vrnitvi iz slačilnic. Aperi je v 64. minuti z glavo potisnil usnje v mrežo po predložku kapetana padovske ekipe Cunica, ki je dve minuti kasneje neposredno iz prostega strela poskrbel še za delni 3:0.
Prečkanje padovanske obrambne tretjine igrišča je bilo za Kras zahtevna naloga, predvsem v drugem polčasu. Pravih priložnosti je bilo res malo, saj je obramba Padove dobro ščitila kazenski prostor. Le ob koncu je preboj uspel Grujiču, ki je z desnim diagonalnim strelom poskrbel za edini Krasov zadetek v 92. minuti.

ELITNA LIGA
Tricesimo – Vesna 1:0 (0:0)
Vesna: Carli, Stanich, Potenza, Cipracca, Avdić, Škrbina, Toffoli, Božičič, Arduini (A. Kerpan), Muiesan, Venturini (Kosmač). Trener: Zanuttig.

Izključen: Potenza v 80. minuti

Reakcije v Tricesimu ni bilo. Proti šesti sili prvenstva je Vesna uprizorila bledo predstavo, predvsem v prvem polčasu. Dvakrat je vrata uspešno ubranil Carli, enkrat pa Cipracca na gol črti. Domačini so bili prizadevnejši, predvsem z napadalcem Nardijem. V drugem delu srečanja je Zanuttigovo moštvo uprizorilo boljši nastop. Vstop Alberta Kerpana na mesto Arduinija se je le deloma obrestoval. Kerpan je imel priložnost, da bi Križane ponesel v prednost, a je bil pri strelu nenatančen.
Proti koncu srečanja je vse kazalo, da se bosta moštvi razšli pri neodločenem izidu, a je Potenza v 81. minuti zakrivil prekršek v Vesninem kazenskem prostoru. Sodnica Elena Tambini iz Coma je dosodila 11-metrovko in pokazala drugi rumeni karton. Nardi je uspešno izvedel najstrožjo kazen. Vesna, z igralcem manj, pa je predala orožje tudi v zadnjem nastopu v tem sončnem letu. Kljub temu pa ostaja na tretjem mestu, saj je neposredni tekmec Cordenons prav tako ostal praznih rok.

PROMOCIJSKA LIGA
Juventina - San Luigi 1:5 (0:2)
Strelci: Gerbini (11-m) v 11., Ciriello v 34., Stipancich v 52., Casseler v 54., Ciriello v 63. in Predan v 82. min.
Vodilni San Luigi je v Štandrežu prekinil zmagovito serijo desetih zaporednih zmag Juventine.

ODBOJKA
MOŠKA B2-LIGA
Sloga Tabor Televita - Bibione 3:1 (25:15, 23:25, 25:23, 27:25)

Sloga Tabor: Bolognesi 19, Cettolo 14, Jerončič 10, Kante 24, Princi 3, Sosić 4, A. Peterlin (L), Ivanović, Privileggi 0, M- Peterlin, Sirch 2.
Slogaši so dosegli pomembno zmago, kljub težavam s postavo. Odločilen je bil tretji set, v katererm jim je v končnici uspel izjemen preobrat. Top scorer je bil odlični Vasilij Kante, ki je na mestu korektorja zamenjal poškodovanega Ivanovića.

KOŠARKA

MOŠKA B-LIGA
Jadran Franco – Montichiari 59:70 (19:25, 33:45, 44:53)
Jadran: M. Batich (-, -, 0:1), Marusic 0, Ban 14 (4:4, 5:9, 0:3), Ridolfi 5 (-, 1:2, 1:1), De Petris 8 (-, 4:8, -), Franco 2 (2:2, 0:1, 0:5), Malalan 4 (-, 2:4, 0:1), Diviach 24 (1:1, 10:14, 1:6), D. Batich 2 (-, 1:7, 0:6), Gelleni n.v. Skoki 27 (v obrambi 17, v napadu 10), izgubljene žoge: 13, pridobljene 13. PON: De Petris.
Montichiari: De Ruvo 2, Stojkov 6, Cazzaniga 6, Perego 15, Genovese 12, Ambrosi 2, Infanti 8, Scanzi 4, Battistini 0, Bonfiglio 15. Skoki 30 (v obrambi 27, v napadu 3), izgubljene žoge: 27, pridobljene 10.
Montichiari je povsem upravičil vlogo favorita in zmagal. Jadran je vodilno ekipo na lestvici stalno zasledoval, odločilen za poraz pa je bil tokrat porazen napad. V obrambi pa so Malalan in ostali nasprotnike zelo dobro omejevali, prestregli celo vrsto žog (Montichiari je izgubil kar 27 žog), a vsega, kar so storili v obrambi, niso znali izkoristiti v napadu. Iz igre je Jadran metal 37-odstotno 25:68, od tega pa samo 2:23 (9%). Končna razlika je sicer morda preveč varljiva. Jadran je bil kar nekajkrat blizu gostom: v prvi četrtini 12:14, v drugi četrtini je zaostajal samo za točko (29:30), potem ko je v igrišču najbrž tokrat edina prava postava dobila pravo orožje. Diviach (do takrat 11 točk), Ban, De Petris, Malalan in Ridolfi so spravili iz tira nasprotnike in skorajda povedli. V tretji četrtini je Jadran dobro branil in nasprotnikom dopustili vsega osem točk, škoda da tudi v tem delu je napad obstal. Zadnjič je bil Jadran blizu Montichiariju še v začetku zadnjega dela, ko je Ban zgrešil trojko za minus 4. Izkušeni in fizično močnejši nasprotniki so s pravimi odločitvami le povedli in na koncu zmagali.