Iskanje

Zdkrnila za sedem mest

11. jul. 2014 | 18:29
Dark Theme

Čupina jadralca Simon Sivitz Košuta in Jaš Farneti sta nastope v kvalifikacijskem delu članskega evropskega prvenstva v olimpijskem razredu 470 v Atenah zaključila na 22. mestu. V edini regati drugega dne prvenstva sta osvojila 24. mesto in tako v skupni razvrstitvi zdrknila za sedem mest (bila sta 15.). Nastope v Atenah bosta nadaljevala v zlati skupini, v katero se je uvrstilo najboljših 37 posadk. Od Italijanskih posadk sta še vedno na drugem mestu: Raiman in Rebaudi sta 14., med najboljše pa sta se uvrstili še dvojici Desiderato/Trani (31.) in Savoini/Savoini (37.). Po štirih kvalifikacijskih regatah še vedno vodita AVstralca Belcher in Ryan, najboljša Evropejca pa sta Španca Barreiros in Curbelo.